ládika

Munay-ki 13. rítus – Velem ;)


Régóta tervezem, hogy írok nektek az Anyaméh gyógyító rítusról. 

Mert szeretem. 

Szeretem átadni. 

Szeretem, amikor a felismerés és a megkönnyebbülés teszi párássá a szemeinket.  Szeretem, amikor önfeledten éneklünk. Szeretem, ahogy egymásra találunk.  Szeretem, mert egy-egy ilyen alkalommal régi-új barátságok születnek.  Szeretem, mert mindig más. 

Én sem tudom, hogy éppen akkor milyen lesz.

 

 

Amikor “véletlenül” kitűzök egy napot, hogy rítust tartsunk, akkor még nem is sejtem, hogy milyen meglepetések, micsoda nagyszerű megélések várnak rám.

Tudom a “dolgom”, tudom, hogy kell átadni …  de sosem tudom a teljes menetet.  Nem tudom, hogy miről fogok (fogunk) még beszélni.  Nem tudom, hogy a sírás vagy a nevetés lesz túlerőben.  Nem tudom még azt sem, hogy én mit suttogok majd bele a virágszirmaimba.

 

Azt tudom, hogy minden alkalommal izgatottan várlak. 

Tudom, hogy velem vannak a segítőim.  Tudom, hogy sokat készülök rá testileg és lelkileg is.  De nem tudom, hogy tőlem kapod e meg aznap igazán azt a pluszt, vagy egy másik jelenlevőtől.

Elhozom a dobomat, a kedvenc kristályaimat, szép virágokat, és a lelkemet.  ♥

De tőled (tőletek)  függ, hogy mit tudok adni!

 

A Munay-Ki az inkák leszármazottjaitól, a perui Andok őshonos népeitől származó eredetileg Kilenc Rítusú Beavatás.  Az Anyaméh rítusa, valójában a 10. rítus.

 

Az Anyaméh rítusa
A Rítus a Hold egy év alatt megtett útját, a 13 Hold-ciklust, és az ezzel harmóniában lévő 13 női ciklust jelképezi. Ezt az ősi Hold-erőt használva gyógyítja a női méhet, a nőiességet, a teremtőkészséget. A rítus a nőiesség megélését és a teremtés belső képességeit hívja elő, ami csak részben fizikai funkció, és legalább ilyen részben energetikai lehetőség is. A rítus a magzati korban elszenvedett fájdalmakat, félelmeket is oldja, ezért kiemelten ajánlható várandósoknak is. A rítus átadásával nem csak a beavatandót gyógyítjuk, hanem a beavatandó női felmenőit, valamint magát a Földanyát is.

 


 

 

A Munay-Ki egy quechua (Peru és környékén beszélt őshonos nyelv) szóból származik, és azt jelenti „Szeretlek”.

 

Természeti népeknél a nők időről-időre elvonulnak és egymást gyógyítják ősi módszerekkel, technikákkal.

Mi ezt nem tesszük….  Pedig kellene…   Hogy ne hordozzuk továbbra is a fájdalmat magunkban!  

Tudtátok, hogy az összes férfi energetikai lenyomata ottmarad a méhünkben, akivel valaha is szexuális kapcsolatot létesítettünk?  Ugyanígy minden szexuális bántalmazás, bűntudat, szégyen, amit mi magunk és anyáink, női felmenőink valaha is elszenvedtek, nem csak a tudat alatti programjainkban van jelen, hanem a méhünkben, petefészkünkben, hüvelyünkben.

Mind ott hordozzák ezek lenyomatait.
Ugyanígy jelen vannak a mi és anyáink vetélései, nehéz szülései, abortuszok fájdalmai és minden olyan szexuális aktus lenyomata, amit kizárólag megfelelésből éltünk meg.
Ezekkel a sebekkel éljük mindennapjainkat.

 

 

Az anyaméh egy hatalmas tároló központ, női bölcsességünk, kreatív energiáink tárolója, a női energiánk, szexualitásunk középpontja. Ezzel együtt viszont a legérzékenyebb területünk, ugyanis a legtöbb blokkolt energia itt tárolódik.
A testünk hatalmas mennyiségű blokkolt energiát képes tárolni, de nem a végtelenségig. Amikor sok ilyen energia felhalmozódik, megjelennek a lelki problémák (szorongás, párkapcsolati nehézségek, depresszió, érzelmekhez való kapcsolódási képtelenség, evési problémák, szégyenérzet, bűntudat, a nem vagyok elég jó érzése, labilitás, stb.), az már egy segélykiáltás arra, hogy foglalkoznunk kell e blokkok oldásával. Sajnos ha ezt nem tesszük meg, akkor már hamarosan fizikai tünetek is jelentkezhetnek (pl: vérzési rendellenességek, orgazmus problémák, libidó hiánya, mióma, ciszta, húgyúti fertőzések, gombás fertőzések, stb.)




Ha Te is szeretnéd velünk átélni a rítus csodáját, ha szeretnéd gyógyítani Önmagadat, női felmenőidet, gyermekeidet, akkor keress bátran, és csatlakozz hozzánk!

A rítus átadás után Te magad is átadóvá válsz, és segítheted, hogy a Földön minden nő a gyógyulás útjára lépjen, és méhünk ne a fájdalom hordozója legyen, hanem “teremtsen”.

Az eseményeket ITT találod.  

De szinte bárhol és bármikor szívesen átadom, ha hívtok!

 

 

 

A Munay-ki 13. rítusát én Antal Angélától kaptam.  Az első nő, aki 2014-ben átadta a rítust  Marcela Lobos.

Az írásban található képek a saját eseményeimen készültek.

 

FONTOS!!!   A rítus nem gyógyít meg senkit!  Egészségügyi probléma esetén orvoshoz kell fordulni! 

 

Kommentek


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

A Google és Facebook belépéssel automatikusan elfogadod felhasználási feltételeinket.

VAGY


| Regisztráció


Mobil nézetre váltás Teljes nézetre váltás
Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!